Топ-100
Back

ⓘ Аттільо Піччіоні. Після війни став адвокатом, увійшов в число засновників Італійської народної партії, з 1919 по 1924 рік складався в її Національну раду. З 27 ..




Аттільо Піччіоні
                                     

ⓘ Аттільо Піччіоні

Після війни став адвокатом, увійшов в число засновників Італійської народної партії, з 1919 по 1924 рік складався в її Національну раду. З 27 січня 1950 по 26 липень 1951 року був міністром помилування і юстиції в шостому уряді Де Гаспері. У сьомому уряді Де Гаспері з 26 липня 1951 по 16 липня 1953 року обіймав крісло заступника голови Ради міністрів Італії і міністра без портфеля, виконуючи в цей період функції премєр-міністра 19 лютого і 7 вересня 1952 роки і виконуючого обовязки міністра у справах італійської Африки в той ж терміни. З 16 липня по 17 серпня 1953 року в восьмому уряді Де Гаспері знову був заступником премєр-міністра і міністром без портфеля. Міністр закордонних справ Італії в першому уряді Фанфаном з 18 січня по 10 лютого 1954 року і потім до 19 вересня 1954 року - в першому уряді Шельби. Пішов у відставку з міністерської посади через предявлених його синові Пєро Піччіоні разом з маркізом Монтанья звинувачень в причетності до вбивства Вільми Монтезі, на імя якої ця історія стала відомою як "справа Монтезі". З 1958 по 1976 рік перебував у фракції ХДП Сенату з 3-го по 6-е скликання. Заступник премєр-міністра і міністр без портфеля в третьому уряді Фанфані з 26 липня 1960 по 21 лютого 1962 року. У четвертому уряді Фанфаном з 21 лютого 1962 по 21 червня 1963 року обіймав посаду заступника премєр-міністра, а з 21 лютого по 29 травня 1962 - міністра без портфеля. Міністр закордонних справ з 29 травня 1962 по 21 червня 1963 року. Далі з 21 червня по 4 грудня 1963 року був в першому уряді Леоне заступником премєр-міністра і міністром закордонних справ, а потім до 22 липня 1964 року - міністром без портфеля в першому уряді Моро. Міністр без портфеля в третьому уряді Моро з 23 лютого 1966 по 24 червня 1968 року і потім в другому уряді Леоне до 12 грудня 1968 року. Помер в Римі 10 березня 1976 року.

                                     
  • серпня 1953 - 18 січня 1954 Попередник Альчіде де Гаспері Наступник Аттільо Піччіоні Народився 18 квітня 1902 1902 - 04 - 18 Вальденго, Провінція Б єлла, П ємонт

Users also searched:

...