Топ-100
Back

ⓘ Адольф Пітчелліс. Адольф Ганс Пітчелліс - офіцер підрозділів Мертва голова, штурмбаннфюрер СС. Кавалер Лицарського хреста Залізного хреста. ..




Адольф Пітчелліс
                                     

ⓘ Адольф Пітчелліс

Адольф Ганс Пітчелліс - офіцер підрозділів "Мертва голова", штурмбаннфюрер СС. Кавалер Лицарського хреста Залізного хреста.

                                     

1. Біографія

Член НСДАП партійний квиток №1 492 016 і СС особистий номер 52 819 з 4 листопада 1932 року. В 1936 році поступив в юнкерське училище СС в Брауншвейзі. В 1938 році поступив на службу в 3-й полк СС "Мертва голова" Тюрингія. З травня 1940 року - командир 1-ї батареї 3-го артилерійського полку СС. З жовтня 1941 року - командир 4-го дивізіону артилерійського полку СС "Мертва голова". В 1942-43 роках - командир 7-ї батареї 3-го дивізіону артилерійського полку СС "Мертва голова". З січня 1944 року - командир штурмового артилерійського дивізіону СС 3-ї танкової дивізії СС "Мертва голова", потім - командир 3-го протитанкового дивізіону СС. З 4 січня 1945 року - командир 3-го танкового полку СС.

                                     

2. Звання

  • Штурмбаннфюрер СС 9 листопада 1943
  • Унтерштурмфюрер СС 20 квітня 1937
  • Анвертер СС 4 листопада 1932
  • Гауптшарфюрер СС 16 лютого 1937
  • Гауптштурмфюрер СС 9 листопада 1940
  • Штурмманн СС 9 липня 1934
  • Шарфюрер СС 1 жовтня 1936
  • Роттенфюрер СС 15 жовтня 1934
  • Оберштурмфюрер СС 9 листопада 1938
  • Манн СС 18 березня 1933
                                     

3. Нагороди

  • Спортивний знак СА в бронзі 1 грудня 1937
  • Почесна шпага рейхсфюрера СС 1 грудня 1937
  • Медаль "У память 1 жовтня 1938" 26 лютого 1939
  • Німецька імперська відзнака за фізичну підготовку в бронзі 1 грудня 1937
  • 1-го класу 16 липня 1941
  • Медаль "За вислугу років у НСДАП" в бронзі 10 років
  • 2-го класу 31 березня 1940
  • Кільце "Мертва голова"
  • Медаль "У память 13 березня 1938 року" 26 жовтня 1938
  • Почесний кут старих бійців
  • Залізний хрест
  • Демянський щит 31 грудня 1943
  • Німецький хрест в золоті 23 жовтня 1942
  • Нагрудний знак "За участь у загальних штурмових атаках" 1-го ступеня 20 грудня 1941
  • Нагрудний знак "За поранення" в золоті 31 серпня 1943
  • Лицарський хрест Залізного хреста 23 серпня 1944
  • Медаль "За вислугу років у СС" 4-го, 3-го і 2-го ступеня 12 років
  • Медаль "За зимову кампанію на Сході 1941/42" 12 липня 1942
  • Нагрудний знак ближнього бою


                                     

4. Література

  • Patzwall K., Scherzer V., Das Deutsche Kreuz 1941-1945, Geschichte und Inhaber Band II, Verlag Klaus D. Patzwall, Norderstedt, 2001, ISBN 3-931533-45-X
  • Fellgiebel W.P., Elite of the Third Reich, The recipients of the Knights Cross of the Iron Cross 1939 - 1945: A Reference, Helion & Company Limited, Solihull, 2003, ISBN 1-874622-46-9
                                     
  • оберштурмбаннфюрер СС, 1 - й офіцер генштабу дивізії 23 серпня 1944 Адольф Пітчелліс - штурмбаннфюрер СС, командир 3 - го протитанкового дивізіону СС 23

Users also searched:

...